Prvi put bi doso na kamp Letenka pa me zanima da li se prijavljuj edolazak ili samo dodjes i to je to. I jel je potrebno neko predznanje jer ja sam slab iz astronomije pa tek sledece nedelje mi stize teleskop.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 12 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 15 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 15 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 17 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 18 sati ranije

Foto...