Zašto Angara i njeni derivati, zar Energija u raznim verzijama od 60 do 200 tona na LEO nije bolje rešenje?

Doduše, koliko se sećam samo je najslabija varijanta Energije isprobana u kombinaciji sa šatlom Buran.

Možda bi gospodin dragović mogao napisati zanimljiv članak o ovoj samo delimično realizovanoj raketi nosaču čija bi maksimalna verzija bila gorostas čak i za Saturn 5!

Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 10 sati ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 2 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 3 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 3 dana ranije

Foto...