Albert Ajnštajn je po meni tvorac najveće misli svih vremena kada je rekao da su samo svemir i ljudska glupost beskonačni. Nisu svi ljudi slabijeg intelektualnog nivoa isti. Problem su oni među njima koji poseduju osobinu dominantnosti pa žele da su uvek u centru pažnje. Pošto ništa pametno ne mogu da smisle ili izjave svoj cilj postižu neprekodnim kontriranjem. Što veću glupost "odvale" jaču reakciju izazivaju od svoje okoline i tako dolaze u centar pažnje i cilj je ispunjen.
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 20 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...