Zvuči kao SF, ali prosto mi je neverovatno da jednom wireless kamericom (recimo) čiji se sadržaj dalje restrimuje bilo putem nekog lokalnog servera bilo putem nekog od raspoloživih servisa na internetu za tu namenu, nije moguće predstaviti ovaj događaj i nama "jadnicima" van beograda, koji nemamo nikakvih šansi da posetimo ovaj događaj (ili bilo koji drugi). Mislim da bi ste imali više on-line gledalaca nego onih koji bi tamo bili uživo. Da li je iko o ovome razmišljao ?
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 19 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...