Problem je što uporno astrolozi pokušavaju da astrologiju povežu sa astronomijom. Međutim, obrnut slučaj ne postoji. Kada me neko sa fakultetskom diplomom pita koji si znak u horoskopu, znam koliko zna o nauci. Strašno je da neko provede više godina učeći da bi na kraju postavljao takva pitanja. Što se tiče zaljubljivanja, biohemija može to objasniti. A skoro sam gledao neke kreacioniste i uopšte nije bilo smešno. Bilo je žalosno. Trebalo bi uvesti posebne kaznene mere za takve, jer ono mogu čuti i deca kojoj će kasnije biti mnogo teže da shvate prave naučne zakone i sve će im se svoditi na horoskope i sujeverja. Neki jednostavno ne mogu da svate da je astrologija ostala mnogo vekova iza nas i voleo bi da mi kazu oni sto govore da je to nauka: U kojim se to laboratorijama vrše ti astrološki naučni eksperimenti, šta se tamo dokazuje, šta je astrologija donela naučnom svetu (osim lagarija), koji astrolog je dobio nobelovu nagradu iz astrologije i slično? Prave nauke imaju odgovore na ovo.
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 19 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...