Mislim da većina vas koja raspravlja ne temu teorije evolucije očigledno ima veoma malo zanja o istoj. Ta teorija najbolje opisuje živi svet koji nas okružuje i sva naša posmatranja, merenja i eksperimenti je potvrđuju, a genetika je zacementirala temu o relavantnosti ove teorije. Tako da većina navedenih argumenta spada u tzv. argumente iz neznanja. Iz tog razloga bih vam preložio da malo pogledate sajt: http://www.teorijaevolucije.com/. Sajt je na srpskom i može ga čitati i razumeti svako bez obzira na profil zanimanja i stepen obrazovanja. Lazare ovde možeš pročitati i odličan tekst o evoluciji oka: http://www.teorijaevolucije.com/EvolucijaOka.html
Author: Gost

Komentari

  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 6 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 10 sati ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 1 dan ranije
  • Fizičar said More
    Postoji zasta relacija u kosmologiji... 4 dana ranije
  • New said More
    Ajnštajn je prevaziđen. Negde smo se... 4 dana ranije

Foto...