Ovaj clanak je stvarno izuzetno interesantan i koristan, na izvestan nacin bukvalno menja nasu predstavu o nama samima i ko smo ustvari mi. Sigurno da taj veliki broj razlicitih mikroorganizama u nama predstavlja izvesnu prirodnu simbiozu sa nama, ali na drugoj strani rusi se ipak nasa egoisticna predstava i svesnost o apsolutnoj kompaktnosti nas kao zatvorene i nezavisne bioloske jedinke. Ovim saznanjem se ponovo namece potreba revalorizacije shvatanja nase bioloske nezavisnosti, a time i mnogo veca paznja u shvatanju principa i funkcionisanja stabilnosti ovakvih ,,eko,,sistema kao sto smo mi, a i citava priroda koju smo vec prilicno narusili upravo svojim egocentricnim nacinom razmisljanja. Pozdrav
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 18 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...