Slažem se s Tvojom izjavom, Davore : ,,...ono što danas jeste - sutra nije ! ,, Uostalom, zar nije bilo ,,mislilaca,, ali i pravih naučnika koji su tvrdili nakon pronalaska parne lokomotive kako će ljudi ostati bez vazduha u kupeima (zbog ogromne brzine ! ) i zbog toga se (jadnici ) i - ugušiti ! Ne slažemo se nikako po drugom pitanju, onom u vezi religije.Izjave date o religiji NE SMEJU BITI TABU.Preporučujem Ti da pročitaš moj članak ,,Religija i inteligencija,,Pozdrav !
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 17 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...