...Ismejavati je nedolicno za prosecne ljude, a krajnje neprihvatljivo za naucnike. To pokazuje da: ko visoko leti - nisko pada, tu posebno osudjujem velikane poput Ajnstajna itd. Takav stav je kranje smeo, da ne kazem naivan. Covek se veoma lako zaboravi i odluta od onog najosnovnijeg, da je SVE relativno i da otkrice i nauka su beskrajni - bas kao i prostor. Pritom, ono sto danas jeste - sutra nije! Barem naucnik treba da razume da su zalosne izjave koje ogranicavaju i nesto obelezavaju sa egzaktnim, a najmizernije izjave "ucenih" ljudi su na temu Boga. Na tu temu, najnize padaju... Izjave davati o religiji treba da budu tabu, nazalost ne iz strahopostovanja prema tome najcudesnijem nepoznatom, nego zato sto ce to ostati vecita nepoznanica!
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 17 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...