Draga Marina, naseli ste na žalostan pokušaj g. Kovača da ocrni jednu knjigu. Verovatno komentar g. Kovača niste pažljivo ni čitali jer bi Vam sigurno u oči pala zla namera i želja za uvredom autora knjige, a ne ozbiljan pokušaj kritike. Nikada ozbiljan kritičar neće za neku knjigu javno reć da je ona „nazovi knjiga“. Jednostavno, to je nekulturno, to je odraz ružnog domaćeg vaspitanja, a ne želje da se da realan prikaz neke knjige. Drugo, prosto je zadivljujuća neobaveštenost g. Kovača i o Internetu i o astronomiji. Kaže g. Kovač: „knjiga sadrzi sve podatke koje je moguce pogledati i naci na internetu”. Pa, draga Marina, 99% svega iz astronomije nalazi se na Internetu. A gde drugde? Nekada su autori knjiga izvore podataka tražili u bibliotekama, a danas na Internetu (uzgred, zamolite g. Kovača da Vam navede neki podatak iz astronomije koji ne postoji na Internetu pa ćete se oboje iznenaditi kada otkrijete da to g. Kovač ne može da uradi :))). I tako dalje, komentar g. Kovača je već i ovim dobio mnogo više pažnje nego što zaslužuje pa neću više o njemu. Nego, Marina, samo Vi lepo pročitajte knjigu Svemir i siguran sam da ćete o astronomiji znati mnooogo više nego g. Kovač.

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...