The death of the universe

"Znamo li kako će naš svemir završiti? 

Kosmolozi imaju tri moguća odgovora na ovo pitanje: zvana „veliko hlađenje”, „veliko kidanje” i „veliko sažimanje”.Znamo li kako će naš svemir završiti? 

 

Uključite prevod ako vam je potreban! (dole desno) strelica

end1

end3

end4 

 

 

  

 
 
 

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 7 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 11 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 23 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije

Foto...