Evo Astronomskog magazina opet na Mreži! Prekjuče je na serveru nastao veliki softverski kvar i AM je nestao, izgubio se kao da ga nikad nije ni bilo. Doduše, stari AM (http://static.astronomija.co.rs/) je radio.

Da ne dužimo, zahvaljujemo se na brizi svima koji su pisali i raspitivali se zašto Magazina nema. Danijel Reponj (www.zvjezdarnica.com) je zvao telefonom iz Hrvatske, Radan Mitrović iz Skoplja je svakodnevno skajpovao, javljao se Srđan Penjivrag iz Zrenjanina, Zlatko Paško iz Pazove, Oliver Jovanović iz Zaječara, Marino Tumpić - pa on je iovako svakdnevno na vezi - itd. hvala svima.

Sada sledi užurbana popuna zaostalih priloga.

Vaš AM


Komentari

  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 13 sati ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 3 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 3 dana ranije

Foto...