Komet C/2023 A3 Tsuchinshan - ATLAS

Danas se malo razvedrilo i pokušao sam ga nači sa GSO Newtonom, onako, za uspomenu, jedan snimak i što je tu je (pa da sam pošten, bolje i ne znam....!) Moglo se ga videt i u okularu, kojeg sam pred par dana nabavio, to je neki zoom okular od 8-24 mm od SVBONYja i mogu reči, da pokažeš ostalima na kakvim javnim opazovanjima, dobar je. Eto, dosta od mene, držite se mi vi tamo!

Ostanite dobro, puno pozdrava, 

Boris Saksida

Slovenija

  

KometIMG 7848

Veća, neobrađena verzija

 

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 

 

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 7 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 11 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 23 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije