Ovo je odlično za nas astronome: nije ni 19 sati,a mi već gotovi....Mislim, smrzli se i to. Ma ne šalim se, obično leti, za koji sat bi se čuli preko telefona, da l idemo ili ne, a danas, eto ovako!

Dobro, uslikao sam Lammona, pa i 12P u Herkulu, al samo ako znam, koja pikica bi možda bio komet.
Pa i Lemmona treba, da se pozabavite njime.

Šaljem snimak, bez, da što dodam ili oduzmem (ako pošteno napišem...ni neznam to napravit, eh!). Malo sam se zabunio u smeri, gde se ova kometa kreče, al ipak nešto je vidjet...? Ma znam da ima ko da pravi bolje snimke, ovo je samo meni za uspomenu.

Ostajte mi zdravo (tu oko mene opet svi nešto kašlju, šmrkaju, težko dišu, opet korona ili nešto...)

Lep pozdrav

Boris Saksida

Slovenija

12PBS 1

Veće verzije

12PBS 2 

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 

 

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 20 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije