Pozdrav
Eto, na brzinu se oblaci za koji sat omaknu i ovo sam uslikao za uspomenu...malo kasnije. Na obe fotke uhvatio sam jednog iz pravca Njemačke, a drugi za Italiju (barem po pravcima mogu mislit...).
Pored ta dva aviona, tu su i Venera i Jupiter, na poslednjem snimku se vidi da idu prema desno, gledajuči ono veliko drvo. Pa vidim, da imajo pravo oni, kad kažu, da se sve kreče.

Lep pozdrav

Boris Saksida

Slovenija

JupiterVeneraAvion 1

Veće verzije

JupiterVeneraAvion 2

Veće verzije

 

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 

 

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 16 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije