Evo poslednja, od malo pre, iszpod Aldebarana, a gore levo još zvezdano jato. Sad mislim da dolazi lošije vreme...pa nek komet ide kamo se uputio!l

Lep pozdrav

Boris Saksida

BSaksidaKometaE3

Veća

 

 

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 


Komentari

  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 4 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 4 dana ranije