Eto, nikad kraj ove komete. Najzad je stigla u veče.

Slikano oko 22 u Domžalama, tek toliko, da se vidi da je dosta visoko. Eto se nadam da ne ugasi prije vremena...još je lep!

Lep pozdrav Boris Saksida!

 

SaksidaKometa 1

 SaksidaKometa 2

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 

 


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 15 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije