Komet C/2020 F3 (NEOWISE) iznad Virovitice. Za ovo nije trebao teleskop, samo fotić i malo dobre volje ustati se prije svitanja i par puta škljocnuti prema njemu.

Lijepi pozdrav!

Danijel Reponj

Zvjezdarnica - Nešto važno događa se u svemiru!
| www.zvjezdarnica.com  | www.zvjezdarnica.eu  |
-
Neki problemi nisu rješivi, sve dok se ne
pojavi netko tko to nezna, pa ih - riješi!
-
| Zvjezdarnica Apollo | www.zvijezde.eu 

 20 337 28 0 F

Veći snimak

20 337 28 1 F

Veći snimak 

 20 338 29 0 F

Veći snimak

 20 339 30 0 F

Veći snimak

 

 

Još od Danijela:

  


C/2020 F3 (NEOWISE) nova kometa na našem nebu


 


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 8 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 22 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije