logoadnos

Astronomsko društvo "Novi Sad" obaveštava da

20. septembra 2013. počinje

IV NOVOSADSKA ŠKOLA ASTRONOMIJE

Predavanja će se održavati petkom i subotom u večernjim satima (u 19 ili 20 h - zavisno od dogovora sa polaznicima)

Broj mesta u školi je ograničen na 60, a prijavljivanje se vrši ispunjavanjem ovog obrasca.

skolica

Sa prošlogodišnje dodele sertifikata nakon završene škole astronomije


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 33 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije

Foto...