bus
AUTOBUS:Javno gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" prevešće goste kampa do Letenke i nazad - besplatno!

Plan prevoza:


Polazak:

Sa železničke stanice u Novom Sadu  19.07. u 18 časova do Letenke.

Povratak:

Sa Letenke 22.07. u 14 časova do železničke stanice u Novom Sadu.

OKUPLJANJE:

Ispred lokomotive eksponata koja se nalazi desno od ulaza u zgradu stanice.

zbornomesto

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 14 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 17 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 20 sati ranije

Foto...