AM časopis

Zemlja dobija drugo sunce?

Priroda nije toliko opasna i mrzovoljna kako je neki predstavljaju .

am2-50Tokom prethodnih meseci mnogi domaći i strani mediji pisali su o eksploziji super-nove zvezde Betelgez, iz sazvežđa Orion, i nastanku drugog Sunca na Zemlji. Naravno, to će se dogoditi baš 2012. godine. Pre svega reći ću da je tekst koji mnogi citiraju, prevode ili prepričavaju pogrešan i razloga za paniku nema! Ima i onih koji smatraju da će od eksplozije superove biti i neke koristi, ali nema ni razloga za radovanje.

Opširnije: Zemlja dobija drugo sunce?

Write comment (1 Comment)

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije

Foto...