КАК МЫ УМРЕМ НА МАРСЕ? [Школа космического выживания]

Iz daljine Mars izgleda privlačno, ali iz neposredne bilzine posmatran on gubi svoj šarm. Mars je ledena pustinja. Njegova površina je gruba i opasna. Mars nema magnetno polje, ni ozonski omotač i živa bića na Marsu bila bi izložena smrtonosnom kosmičkom zračenju.

Ovaj kratak film za vas odabrao Draško Dragović

Mars 1

Mars 2

Mars 3

Mars 4

 

 

 

 

 

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 53 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 18 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 20 sati ranije

Foto...