Galaxys and Nebulas through my Telescope (Deep Sky Objects)

Kako snimiti objekte dubokog neba, poput maglina i galaksija? To je najkomplikovaniji deo u procesu snimanja objekta. Potrebno je prvo izvršiti pripremu teleskopa...

t5 

t4 

t3

t2

 

 

 

 


Komentari

  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 2 sati ranije
  • Синиша said More
    I AI može, samo ćirilica ne može.... 4 sati ranije
  • Синиша said More
    Suštinski, nisu ništa objasnili.... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije

Foto...