kamera AM

Sunčev sistem kroz moj teleskop, tako se zove filmić koji je snimio julian weßel, astronom posmatrač (ovo mu je web site). U filmu se prikazuje kako se velika tela Sunčevog sistema vide kroz Julianov teleskop. Možda će nekom od vas biti interesantno da pogledaju ovaj kratak video zapis.

Inače, Juliana samo već imali prilike da vidimo u ovom zapisu.

t1

t2

t3

t4

  

 

 


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije

Foto...