Tamo gore, na Međunarodnoj svemirskoj stanici, stalno nešto čačkaju, kaže Miroslav Krstić koji je, za vas, poslao link na live kamere. Kamere se nalaze na Stanici i pružaju nam lep pogled na planetu, a povremeno i na astronaute koji - stalno nešto čačkaju.

isslive1

isslive2

 

 

 


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 13 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije

Foto...