U prilogu Vam saljem par fotografija na kojima sam uočio pojavu za koju nemam logično objašnjenje pa Vas molim da kao neko ko je ipak kompetentan date svoje mišljenje.

Slike su snimljene u Somboru 09. i 10.03., prva pre, a druga poslepodne.
Puno pozdrava
Željko
kliknite na fotografije

sunce-1

sunce-2

Komentari

  • Синиша said More
    Suštinski, nisu ništa objasnili.... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 4 dana ranije

Foto...