U prilogu Vam saljem par fotografija na kojima sam uočio pojavu za koju nemam logično objašnjenje pa Vas molim da kao neko ko je ipak kompetentan date svoje mišljenje.

Slike su snimljene u Somboru 09. i 10.03., prva pre, a druga poslepodne.
Puno pozdrava
Željko
kliknite na fotografije

sunce-1

sunce-2

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 21 sati ranije

Foto...