U prilogu Vam saljem par fotografija na kojima sam uočio pojavu za koju nemam logično objašnjenje pa Vas molim da kao neko ko je ipak kompetentan date svoje mišljenje.

Slike su snimljene u Somboru 09. i 10.03., prva pre, a druga poslepodne.
Puno pozdrava
Željko
kliknite na fotografije

sunce-1

sunce-2

Komentari

  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 5 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 17 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 21 sati ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije
  • Fizičar said More
    Postoji zasta relacija u kosmologiji... 4 dana ranije

Foto...