Fotografija

MARS

Snimljen 28,12,2009. Snimao sam Web kamerom philips 840k kroz Newton 200/1000 i barlow 2X..AVI 1250 frejmova  obradio  250 boljih. Stekiranje Registax obrada Fotošop.fotoaparat

Opširnije: MARS

Write comment (1 Comment)

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 10 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije