U sredu 26. maja od 20 časova u Zrenjaninskoj gimnaziji biće otvorena izložba astrofotografija. Đaci ove škole će naredne nedelje imati priliku da uživaju u sjajnim fotografijama planeta, zvezda, maglina i galaksija koje su napravili ljubitelji astronomije sa ovih prostora.

 

 Tim povodom biće prezentovane i aktuelnosti u istraživanju Sunčevog sistema sa posebnim osvrtom na planete i satelite koje ćemo nakon toga posmatrati teleskopom. Ulaz slobodan za sve. Ponesite kokice.


Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 1 dan ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 2 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 3 dana ranije