C/2014 Q2 (Lovejoy)

Evo fotke komete koju sam sinoć uslikao, ekstremno skromnom fotkom/igračkom Canon A 810, Zadovoljan sam "ulovom" imajući u vidu da nemam ekvatorijalnu montažu, praćenje itd itd...

Dragan Miladinović, Novi Sad.

Kometa-Lavdzoj-konacno

 

Kometa C/2014 Q2:


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 12 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije