Eto danas u 4 sata, sa kolegom Plevelom sam otišao na iznad 1000 metara da još jednom pogledamo i uslikamo ovaj lepi komet. Pored je na jednoj slici i moja M 13, koja je uljepšala događaj.

Puno pozdrava,

Boris Saksida

Loevjoy-a

Velika fotografija: 3888 x 2592 px

Loevjoy-b

Velika fotografija 3059 x 2013 px

 
 
 
 
LOVEJOY
Kometa Lovejoy 2013 - novembarska lepotica

 


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 6 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 7 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 8 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 9 sati ranije