fotoaparatB

Dole je fotografija od pre 40 dana. Poslao ju je Marino Tumpić, s juga Istre, blizu mora i napisao kako je prijatno biti izvan kuće, toliko je vreme lepo.

 viber image 2021 02 24 14 35 01

Danas, 40 dana kasnije njegovo dvorište je zavejao sneg.

SnegIstra 1

SnegIstra 2

Još od Marina


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 16 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije