The death of the universe

"Dok gledamo u noćno nebo, zapanjeni smo time kako izgleda da je večno. Ali kako će nebo izgledati za milijardu godina? Posebna vrsta naučnika koji se zove kosmolog provodi vreme razmišljajući baš o tom pitanju. Kraj svemira je blisko povezan sa onim što se u njemu nalazi.

Uključite prevod ako vam je potreban! (dole desno) strelica

BigEnd 1

BigEnd 2

BigEnd 4 

 

 

  

 
 

Komentari

  • Синиша said More
    Suštinski, nisu ništa objasnili.... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 4 dana ranije