(Znam, nije nešto spektakularno baš kao sa snimci sa Kasinija, al' opet je neka kugla na slici...) Atmosfera je bila jako zamućena, a kada sam video prizor, jedva sam stigao da ga“ulovim” na vreme.

Ljubomir Pavković

 C32 134 a2

 

Još nekoliko fotografija Ljubomira Pavkovića:


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije