Šaljem snimke Venere. Jedan je bez dijafragme koja smanjuje veliki sjaj, a drugi je mnogo verniji slici koja se vidi u okularu.

Obzirom da Canon A470 nema gotovo nikakvih mogućnosti kontrole ekspozicije, moj savet je da se koristi uvek Auto mod, a ovo je jedini način da snimci budu zadovoljavajući.

Author: Zlatko Paško

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 1 dan ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 2 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 3 dana ranije