Jutros Korado Korlević prosledio interesantan link i komentar: "Da nije bilo amatera, koji snima Jupiter ovako nešto bi prošlo nezapaženo:

http://www.cosmicdiary.org/blogs/nasa/franck_marchis/?p=766

Nakon ovoga postojati ce "patrole" za Jupiter."

A malo potom Boštajn Skuk je poslao još jedan komenar i link:

"Nekaj je štrbunknilo na Jupiter, je gdo z jasnim rvenenon videl?, L.P. skuk"

http://www.spaceweather.com/swpod2010/03jun10/jupiterimpact.wmv?PHPSESSID=rlqapukiqg0dc1kdglijg2kqg1

 


Komentari

  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 4 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 6 sati ranije
  • Синиша said More
    I AI može, samo ćirilica ne može.... 8 sati ranije