Danas za par minuta, dok nisu oblaci opet naišli,na brzake sa starim 200 mm objektivom, Canonom na SA postolju, par fotki Saturna i Jupitra, jer je za ponedeljak jako loša vremenska prognoza, pa možda neče bit prilike....za uspomenu

Boris Saksida

konjunkcijaJS

 

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 4 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 7 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 7 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 9 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 10 sati ranije