Danas za par minuta, dok nisu oblaci opet naišli,na brzake sa starim 200 mm objektivom, Canonom na SA postolju, par fotki Saturna i Jupitra, jer je za ponedeljak jako loša vremenska prognoza, pa možda neče bit prilike....za uspomenu

Boris Saksida

konjunkcijaJS

 

Još neke fotografije Borisa Sakside:

 


Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 14 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 18 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 1 dan ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije