Tokom astrofotografske večeri o kojoj smo pričali u članku  Astrofotografsko veče s pogledom na Novi Sad snimljeno je više fotografija nebeskih objekata. Ovu koju sada pokazujemo snimio je:

Ivan Golubović iz Zaječara.

Evo i drugih važnih podataka o snimanju:

Fujifilm XT-2
Snimak od 57 sekundi (1411 frejma)
Stakirano u registax 6 i dorada u photoshop CC 2018
Teleskop meade LX200 250/2500 f10

saturn

 

Komentari

  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 4 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 6 sati ranije
  • Синиша said More
    I AI može, samo ćirilica ne može.... 8 sati ranije