Naš prijatelj putuje Evropom i kad noću ugleda vedro nebo zastane i slika ga svojim telefonom.

Danas nam je napisao:

"Samo da pokažem kakav sam pogled imao jutros u Holandiji. Pogled bio fantastičan

Slikao sam ga telefonom, Huawei mate p20 pro. Vidite koliki je horizont, a nebo vedro na sve strane. 

Veliki pozdrav svima!

 Enes Vrazalica  

Holandija 1

Stavite kurson na fotografiju

Holandija 


Još od Enesa

Prođeš Mjesec i Saturn i odma tu desno od Jupitera...

Venera i Merkur su me pratili cijelu noć

 

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 15 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije