Eto jučer bez oblaka nije dobro išlo,  ipak za uspomenu je

Lep pozdrav Boris Saksida!

IMG 2510

IMG 2647

Još neke fotografije Borisa Sakside:


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 9 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 11 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 12 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 15 sati ranije