jupiter

Pre neko veče slikao sam Jupiter i evo šaljem jednu sliku za Astronomski Magazin.
Snimio sam Web kamerom( Philips ToUCam 840K ) AVI od 850 Frejmova ,zatim sam u Registaksu odabrao 250 (boljih ! )obradio u Fotošopu i evo rezultata.

Author: Lajoš Kiš

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 6 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 20 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 22 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 23 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije