Kada je na FB pročitao da je kod nas u Novom Sadu bilo oblačno za vreme pomračenja Meseca, Gorazd Bizjan je napisao: "Škoda. Pri nas v osrednji Sloveniji je bilo jasno." i zatim je poslao sledeću fotografiju:

 

 

Brizjan 700

Veće verzije ove fotografije

 

 


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 9 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 23 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije