Kada je na FB pročitao da je kod nas u Novom Sadu bilo oblačno za vreme pomračenja Meseca, Gorazd Bizjan je napisao: "Škoda. Pri nas v osrednji Sloveniji je bilo jasno." i zatim je poslao sledeću fotografiju:

 

 

Brizjan 700

Veće verzije ove fotografije

 

 


Komentari

  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 5 sati ranije
  • Синиша said More
    I AI može, samo ćirilica ne može.... 8 sati ranije
  • Синиша said More
    Suštinski, nisu ništa objasnili.... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 2 dana ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije