Kada je na FB pročitao da je kod nas u Novom Sadu bilo oblačno za vreme pomračenja Meseca, Gorazd Bizjan je napisao: "Škoda. Pri nas v osrednji Sloveniji je bilo jasno." i zatim je poslao sledeću fotografiju:

 

 

Brizjan 700

Veće verzije ove fotografije

 

 


Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 7 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 11 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 23 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije