Evo prvih probnih snimaka kroz upravo kolimiran teleskop ovog puta koristeci Canon A470

Pokazao se prilično dobro, zar ne. Vidi se na večerašnjim snimcima Meseca.

U ovoj godini astronomije, u zasedi čekam Svemirsku stanicu da preleti preko Meseca ili Sunca. Drzite palceve...

Mnogo lepih želja od Zlatka Paška

Kliknite na snimke
 
IMG_0308.JPG (184618 bytes)
 
IMG_0310.JPG (193141 bytes)
Author: Zlatko Paško

Komentari

  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 23 sati ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 3 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 3 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 4 dana ranije