ISS-Sunita

Poslednjeg dana svog boravka na Međunarodnoj svemirskoj stanici, američka astronautkinja, komandir Stanice, Sunita Viliams snimila je obilazak orbitalne laboratorije. Nekoliko sati kasnije, 18. novembra 2013. ona, njen kolega, ruski kosmonaut Jurij Malečenko i inženjer leta iz Japana, Aki Hošide, letelicom TMA-05M krenuli na planetu i sleteli u Kazahstan.

Ova šetnja po Stanici obuhvata sve njene module i istraživačke uređaje. Raširite sliku preko ekrana, uživajte.

MEĐUNARODNA SVEMIRSKA STANICA

KAKO JE RASLA STANICA - fotografije ISS

ISS - filmovi

ISS - Skoro gotov posao

Sunita preuzela zapovjedništvo na ISSu

Kako se upravlja svemirskom stanicom?

TV ASTRONOMIJA


Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 2 dana ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 2 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 3 dana ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 3 dana ranije

Foto...