Sinoć sam otišao na Frušku da napravim nekoliko noćnih snimaka iste. Vratio sam se sa ova dva (i još par bez zvezdanog neba). Na snimku "Pogled sa Popovice na Novi Sad i Veternik", kad se pogleda original u punoj rezoluciji, pored tragova aviona ima čak 5 tragova koji bi mogli biti meteori, ali su sve sporadici...

Pzdrv,
Ndljko

Noc u Fruskoj gori

Pogled sa Popovice na Novi Sad i Veternik
Pogled sa Popovice na Novi Sad i Veternik

Kliknite na fotografije

Još nekoliko fotografija Nedeljka Markovića

 
Author: Nedeljko Marković

Komentari

  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 12 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 16 sati ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 1 dan ranije
  • Fizičar said More
    Postoji zasta relacija u kosmologiji... 4 dana ranije
  • New said More
    Ajnštajn je prevaziđen. Negde smo se... 4 dana ranije