Evo još jedne slike snimljene sa novim teleskopom.

Inače kod nas je vreme užasno. Danas je padao sneg nenormalno. Žao mi je, zato nema puno novih slika.

LP Ljubinko

Kliknite na sliku da se učita u pravoj rezoluciji

m_xc13-480px

Author: Ljubinko Jovanović

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 2 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 6 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 18 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 22 sati ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije